GS Klima to firma posiadająca długą historię działalności w sektorze instalatorstwa, koncentrująca się na instalacjach chłodniczych oraz klimatyzacyjnych. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność w 1988 roku, a jego siedziba znajduje się w Poznaniu, przy ulicy Jana Czochralskiego 7.
Spółka realizuje kompleksowe projekty w zakresie klimatyzacji, chłodnictwa, wentylacji, automatyki i systemów nadzoru. Oferuje projektowanie, kompletację urządzeń uznanych producentów, montaż, a także pełną obsługę serwisową – zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną. Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu, GS Klima jest znana z rzetelności oraz wysokiej jakości realizacji. Zlecenia obejmują obiekty biznesowe, instytucjonalne, przemysłowe, a także szpitale, szkoły, hotele, restauracje i sektor prywatny.
Współpraca z renomowanymi markami, takimi jak Daikin, Trane czy Stulz, przekłada się na wysoką jakość i niezawodność wdrażanych systemów. Dodatkowym wyróżnikiem firmy jest własna produkcja kanałów oraz kształtek, co daje pełną kontrolę nad realizacją instalacji wentylacyjnych oraz chłodniczych, umożliwiając optymalne spełnienie oczekiwań klientów w zakresie warunków klimatycznych.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 1 | 4.0 / 5 | |
| panoramafirm | 8 | 4.8 / 5 |