Profesmedia - pompy ciepła i fotowoltaika

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Profesmedia - pompy ciepła i fotowoltaika

2025 laureat konkursu2025 gold2024 laureat konkursu2024 gold2023 laureat konkursu2023 gold2022 laureat konkursu2022 gold2020 laureat konkursu2020 bronze
9.8 (36)
Oświęcim, Nowa 25
O firmie:

Profesmedia z Oświęcimia, mieszcząca się przy ulicy Nowej 25, oferuje kompleksowe usługi instalacyjne z zakresu odnawialnych źródeł energii. Przedsiębiorstwo koncentruje się na realizacji projektów z użyciem pomp ciepła – zarówno powietrznych, jak i gruntowych – oraz rozwiązań fotowoltaicznych, instalacji centralnego ogrzewania, produkcji ciepłej wody użytkowej i rekuperacji. Realizacją inwestycji zajmuje się doświadczony zespół instalatorski, który zwraca uwagę na wysoki standard wykonania na każdym etapie prac.

Firma kładzie nacisk na stosowanie komponentów oraz urządzeń pochodzących od renomowanych producentów. Modernizuje kotłownie, zastępując tradycyjne kotły węglowe innowacyjnymi pompami ciepła. Jednym z wyróżników Profesmedia jest produkcja CWU w przepływowym wymienniku, co ogranicza ryzyko rozwoju bakterii Legionella oraz eliminuje konieczność corocznych przeglądów technicznych. Pompy ciepła wyposażane są w wytrzymały czynnik chłodniczy, niewymagający wymiany. Oferta obejmuje fotowoltaikę w postaci systemów sieciowych, wyspowych i hybrydowych, dostosowywanych do indywidualnych wymagań inwestorów. Działalność skupiona jest głównie na obszarze zachodniej Małopolski i Śląska, jednak firma realizuje inwestycje na terenie całego kraju.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
32 5.0 / 5
oferteo 4 5.0 / 5
Data skanowania: 06.10.2025
Oświęcim
Nowa 25

Zobacz profil firmy na
Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj