Usługi Hydrauliczne Hydrotur prowadzone przez Rafała Turka, działają w Miedźnie i specjalizują się w szeroko pojętych usługach instalatorskich obejmujących różnorodne rozwiązania dla domów i mieszkań. Firma zajmuje się wykonawstwem instalacji wodno-kanalizacyjnych, ciepłowniczych, gazowych oraz systemów klimatyzacji, a także kompleksową obsługą instalacji związanych z odnawialnymi źródłami energii.
Do zakresu usług realizowanych przez Hydrotur należy także montaż i serwisowanie pomp ciepła, które umożliwiają efektywne wykorzystanie energii pozyskiwanej z otoczenia. Firma wspiera także w obsłudze wniosków do programu „Czyste Powietrze”. Udziela doradztwa przy wyborze urządzeń i materiałów pochodzących od uznanych producentów, takich jak Samsung, Panasonic czy Viessmann, co przekłada się na wysoką jakość oraz trwałość instalacji.
Specjaliści z Hydrotur przeprowadzają diagnostykę instalacji i przedstawiają propozycje ich usprawnienia. Każda realizacja zamówiona z urządzeniem i montażem objęta jest trzyletnią gwarancją, co podkreśla jakość oraz profesjonalizm usług. Staranność wykonania i wieloletnie doświadczenie pozwalają firmie zapewniać klientom optymalne i długotrwałe rozwiązania dopasowane do specyfiki inwestycji.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 30 | 4.9 / 5 | |
| 7 | 5.0 / 5 | |
| panoramafirm | 2 | 5.0 / 5 |